☰ Menu
URZĄD MIEJSKI W LIDZBARKU WARMIŃSKIM
Grafika zawierająca herb URZĄD MIEJSKI W LIDZBARKU WARMIŃSKIM

Piątek 23.04.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Komisarz Wyborczy w Elblągu I

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych

na obszarze właściwości m. Lidzbark Warmiński

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński:

1.

Ewa Katarzyna Mucha, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Lidzbark Warmiński - Przewodniczący

2.

Dominika Wołejsza, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Lidzbark Warmiński - Zastępca Przewodniczącego

3.

Justyna Teresa Głuchowska, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

4.

Leszek Janusz Kardymowicz, zgłoszony przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

5.

Paweł Andrzej Kowalski, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

6.

Rafał Siekacz, zgłoszony przez KW PRAWICA, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

7.

Wojciech Staniszewski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

8.

Wiesława Katarzyna Szczepańska, zgłoszona przez KWW KONFEDERACI RAZEM, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

9.

Justyna Magdalena Warot, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Lidzbark Warmiński - Członek


m. Lidzbark Warmiński

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński:

1.

Katarzyna Kasperowicz, zgłoszona przez KWW KONFEDERACI RAZEM, zam. Lidzbark Warmiński - Przewodniczący

2.

Małgorzata Juchniewicz, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Lidzbark Warmiński - Zastępca Przewodniczącego

3.

Marzena Badurowicz, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

4.

Wanda Dubicka, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

5.

Adam Krzysztof Gwardjak, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

6.

Agnieszka Jadwiga Mądra, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Pieszkowo - Członek

7.

Lidia Marlena Miechowicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Kłębowo - Członek


m. Lidzbark Warmiński

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Przedszkole Niepubliczne "Kubuś", ul. Ogrodowa 1, 11-100 Lidzbark Warmiński:

1.

Irena Wiśniewska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Lidzbark Warmiński - Przewodniczący

2.

Mateusz Gajewski, zgłoszony przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Lidzbark Warmiński - Zastępca Przewodniczącego

3.

Wioletta Anna Dzieża, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

4.

Klaudia Filipiak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Stoczek - Członek

5.

Elżbieta Mieczysława Grygo, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

6.

Sylwia Kondratowicz, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

7.

Dorota Miśkiewicz, zgłoszona przez KWW KONFEDERACI RAZEM, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

8.

Aneta Salwa, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Jarandowo - Członek

9.

Stanisław Leon Siekacz, zgłoszony przez KW PRAWICA, zam. Lidzbark Warmiński - Członek


m. Lidzbark Warmiński

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Spółdzielnia Mieszkaniowa "Warmia", ul. Poniatowskiego 18, 11-100 Lidzbark Warmiński:

1.

Andrzej Władysław Rubacki, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Lidzbark Warmiński - Przewodniczący

2.

Joanna Straszyńska, zgłoszona przez KWW KONFEDERACI RAZEM, zam. Lidzbark Warmiński - Zastępca Przewodniczącego

3.

Bogumiła Gromadzka, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

4.

Ewelina Anna Kołtan, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

5.

Teresa Pawlik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

6.

Wanda Bogumiła Przednikowska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

7.

Monika Siergiej, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

8.

Marcin Warmiński, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Lidzbark Warmiński - Członek


m. Lidzbark Warmiński

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Lokal po byłej Filiii Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Ornecka 6A, 11-100 Lidzbark Warmiński:

1.

Dorota Urszula Ejsmont, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Lidzbark Warmiński - Przewodniczący

2.

Teresa Jolanta Muszak, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Lidzbark Warmiński - Zastępca Przewodniczącego

3.

Iwona Marta Maciejewska, zgłoszona przez KWW KONFEDERACI RAZEM, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

4.

Agnieszka Paukszto, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

5.

Iwona Podolecka-Flont, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

6.

Henryka Ulatowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Nowa Wieś Wielka - Członek

m. Lidzbark Warmiński

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Poniatowskiego 3, 11-100 Lidzbark Warmiński:

1.

Iwonna Weronika Ficek, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Lidzbark Warmiński - Przewodniczący

2.

Bogusława Teresa Farelnik, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Lidzbark Warmiński - Zastępca Przewodniczącego

3.

Bożena Białek, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

4.

Zofia Chmielewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

5.

Kamilla Romasz, zgłoszona przez KWW KONFEDERACI RAZEM, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

6.

Arkadiusz Jan Rożko, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

7.

Hanna Elżbieta Siekacz, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Lidzbark Warmiński - Członek


m. Lidzbark Warmiński

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, Zespół Szkół i Placówek Oświatowych, ul. Wierzbickiego 3A, 11-100 Lidzbark Warmiński:

1.

Jadwiga Bożyczko, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Lidzbark Warmiński - Przewodniczący

2.

Izabela Anna Niedźwiedzka, zgłoszona przez KWW KONFEDERACI RAZEM, zam. Lidzbark Warmiński - Zastępca Przewodniczącego

3.

Paulina Giera, zgłoszona przez KWW POLSKA SOCJALNA, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

4.

Andrzej Stefan Kącki, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

5.

Joanna Kowalska, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

6.

Sylwia Miłosz-Kucińska, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

7.

Danuta Małgorzata Oleszek, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Ignalin - Członek

8.

Alicja Wiesława Siemaszko, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN (uzupełnienie składu), zam. Lidzbark Warmiński - Członek

9.

Renata Tausiewicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

10.

Elżbieta Wieliczko, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Lidzbark Warmiński - Członek


m. Lidzbark Warmiński

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8, Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński:

1.

Anita Katarzyna Pergoł, zgłoszona przez KWW KONFEDERACI RAZEM, zam. Lidzbark Warmiński - Przewodniczący

2.

Małgorzata Elżbieta Korzeniewska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Lidzbark Warmiński - Zastępca Przewodniczącego

3.

Wanda Bilkiewicz, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

4.

Małgorzata Wiesława Chmielewska, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

5.

Justyna Korzeniewska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

6.

Krzysztof Lisiecki, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

7.

Maria Katarzyna Trypucka, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

8.

Renata Wojsiat, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Lidzbark Warmiński - Członek


m. Lidzbark Warmiński

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9, Lidzbarski Dom Kultury, ul. Słowackiego 4, 11-100 Lidzbark Warmiński:

1.

Renata Kozłowska, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Lidzbark Warmiński - Przewodniczący

2.

Marta Straszyńska, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Lidzbark Warmiński - Zastępca Przewodniczącego

3.

Anna Bykowska, zgłoszona przez KWW KONFEDERACI RAZEM, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

4.

Marta Magdalena Iwańska, zgłoszona przez KWW POLSKA SOCJALNA, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

5.

Bronisława Kling, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

6.

Kamil Korzeniewski, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

7.

Elżbieta Anna Lasowa, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

8.

Wioletta Ewa Ogonowska, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

9.

Apolonia Stankiewicz, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN (uzupełnienie składu), zam. Lidzbark Warmiński - Członek

10.

Anna Elżbieta Szysłowska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Lidzbark Warmiński - Członek

11.

Aleksandra Warmińska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Lidzbark Warmiński - Członek


m. Lidzbark Warmiński

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10, Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Lipowa 17A, 11-100 Lidzbark Warmiński:

1.

Wioletta Wasylczyszyn, zgłoszona przez KWW KONFEDERACI RAZEM, zam. Lidzbark Warmiński - Przewodniczący

2.

Zofia Maria Wojtowicz, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Lidzbark Warmiński - Zastępca Przewodniczącego

3.

Anna Górecka, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

4.

Janina Gwardjak, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

5.

Agata Misiewicz, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN (uzupełnienie składu), zam. Lidzbark Warmiński - Członek

6.

Elżbieta Perczyńska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

7.

Sylwia Justyna Piotrowicz, uzupełnienie składu , zam. Lidzbark Warmiński - Członek

8.

Teresa Maria Rasińska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Lidzbark Warmiński - Członek

9.

Elżbieta Bożena Surdziel, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

10.

Paulina Szulżycka, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

11.

Adam Wasylczyszyn, zgłoszony przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

m. Lidzbark Warmiński

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11, Szpital Powiatowy, Bartoszycka 3, 11-100 Lidzbark Warmiński:

1.

Ewa Anna Stramko, zgłoszona przez KWW KONFEDERACI RAZEM, zam. Lidzbark Warmiński - Przewodniczący

2.

Janina Tausiewicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Lidzbark Warmiński - Zastępca Przewodniczącego

3.

Renata Bancerz, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

4.

Patrycja Suchocka, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

5.

Janina Tuzik, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Lidzbark Warmiński - Członek

 

Wytworzył:
Udostępnił:
Adrian Piotrowicz
(2019-10-13 09:12:19)
Ostatnio zmodyfikował:
Adrian Piotrowicz
(2019-10-13 09:15:15)
 
liczba odwiedzin: 6606447

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X